GÜLERSEN, KAYBEDERSİN! Ali Sunal, Onur Atilla, Ecem Erkek

GENEL YOUTUBE

Sevgili Ali Sunal ve özenle seçilmiş soğuk şaka takımı üyeleri Onur Atilla ve Ecem Erkek kanalımıza konuk olarak Soğuk Savaş meydanına çıkıyorlar ve İŞTE O ANLAR!

POST42 #soğuksavaş #gülersenkaybedersin

Ali Sunal:

Ali Sunal, 22 Eylül 1977, İstanbul, tiyatro, sinema ve dizi oyuncusu.

Yeditepe Üniversitesi’nde İşletme eğitimi gören sanatçı, Sadri Alışık Kültür Merkezi Tiyatrosu, Dormen Tiyatrosu gibi topluluklarda çalıştı. Sinema ve dizi filmlerde rol aldı. İstanbul Üniversitesi İşletme bölümünden 1999 yılında mezun oldu. Hâlen Tiyatro İstanbul bünyesinde görev yapmaktadır. 2011 yılının temmuz ayında oyuncu Gökçe Bahadır ile evlendi. Çift 23 Şubat 2012 günü tek celsede boşandı. Şu anda Güldür Güldür Show’da koreografi yönetmenliği yapmaktadır.

Onur Atilla:

Onur Atilla birçok dizi ve sinema filminde rol almasının yanı sıra popülerliği Güldür Güldür Show’da yakaladı. Tiyatro ile lise yıllarında tanışan Onur Atilla 18 Mayıs 1986 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. Tiyatroya olan ilgisi kariyerini bu şekilde yönlendirmesine neden oldu ve Anadolu Üniversitesi ile birlikte PERA Güzel Sanatlar Akademisi Oyunculuk Bölümlerinden mezun oldu.

Ecem Erkek:

24 Haziran 1989’da Ankara’da doğan Ecem Erkek, oyuncu. Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih-Coğrafya Fakültesi Tiyatro Anasanat Dalı mezunudur.

24.06.1989 yılında Ankara’da dünyaya gelen oyuncu Ecem Erkek, 2006 yılında Ankara Ömer Seyfettin Lisesi’nden mezun olmuştur. Liseyi bitirdikten sonra oyuncu olmaya karar veren Ecem Erkek 2007-2008 yılları arasında Mamak Belediyesi Konservatuvar’ında Tiyatro eğitimi ve 2008 yılında Hacettepe Üniversitesi Türkçe Topluluğu’nda Diksiyon Eğitimi almıştır.

2009 yılında Ankara Sanat Tiyatrosu’nda kursiyerlik yapan Ecem Erkek sonrasında ise 2010 yılında Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih Coğrafya Fakültesi Tiyatro Anasanat Dalı bölümünü kazanmış ve 2015 yılında mezun olmuştur.

Leave a Reply