KOZMİK BEDEN TEMİZLİĞİ

DgD DİN GENEL SAĞLIK

KOZMİK BEDEN TEMİZLİĞİ NEDİR?

Karaciğer çalışması safra salgınızı olumsuz etkileyeceğinden, bedeninizin bütün fonksiyonlarına direkt olarak tesir etmektedir. Safra hayati bir beden sıvısıdır.

Kalın bağırsak: Bedeniniz de boşaltım organı gibi görülen kalın bağırsaklarımız kozmik bilinçle tespit edilen ve vücudumuzu çalıştıran 7 Salgı Bezini etkileyen fonksiyonları olduğu gibi yine cinsel organlarımızı, yumurtalık, kalp, damar, akciğer, karaciğer ve prostata direk olarak etki etmektedir. İnsan hayatında sindirim, ağızdan başlarsa da esas olan sindirim artıklarının bedenden atılmasıdır.

Kozmik  bilime göre “bedenden 6 şey atılmazsa ölümü bekleyiniz” hükmü asırlardır kabul edilen bir görüş olup, dini boyut açısından da teyit edilmektedir. Boşaltmak yani temizlemek,işte bunun için çok önemli ve vazgeçilmez bir unsurdur. Peki, bu hayati  değerlere nasıl ulaşıp, sağlıklı ve mutlu yaşayabiliriz.  

KOZMİK BEDEN TEMİZLİĞİNİ NEDEN YAPIYORUZ?

Hastalıklardan korunmak hem ruhi hem de fiziki olarak temizlenmek toksinlerden arınmayla mümkündür. İnsan yılda en az bir defa bedenini fizyolojik olarak temizlemelidir.

Bu temizleme yapıldığında aynı tabiat gibi beden de yeniden dirilip bir yılı savunma mekanizması güçlü olduğu için hastalıksız, safra kesesi, kalın bağırsakların tamamen temizlenmesi ve toksinlerden arınması gerekir.

BU üç organın temizlenmesi bugün hayatımızda karşılaştığımız hemen hemen bütün ritminin düzenlenmesinde mutlaka gereklidir. Bu temizlik sonunda;

  • İnsanlığın bugün sıkça karşılaştığı ve tedavileri çok zor olan hepatit, siroz, kan yağlarının yüksekliği ve buna bağlı  rahatsızlıklar son bulacaktır.
  • Safra kesesi iltihapları safra, kum, çakıl ve çamurları, bunlardan oluşan hastalıklarda tedavi edilecektir.
  • Kalın Bağırsağın tamamen boşaltılmasıyla da mide, ağız kokusu ve yaraları.

KOZMİK BEDEN TEMİZLİĞİ HANGİ HASTALIKLARIN ŞİFA YOLUDUR?

  • Bir hafta boyunca her gün sabah 0-5, 0-7 arası lavma yapılır.
  • Her gün sabah aç karnına  0-7, 0-9 arası meyve ve sebze suları sıkılır ve içilir(Havuç, elma, kırmızı pancar) 
  • Mide Bağırsak rahatsızlığı olanlara Havuç-Lahana-Patates-Kırmızı Pancar
  • Kansız olanlara Havuç-Elma-Kırmızı Pancar-Ispanak-maydanoz suları çiğden sıkılarak ve üzerine bir kaç damla zeytin yağı damlatılarak (en az 300 gr) içilir.

Leave a Reply