Makale Gönderimi Google Pr

GENEL

Makale gönderme, daha fazla web sitesi satışı yapmanıza, daha fazla trafik oluşturmanıza, Google PR’nizi artırmanıza ve hatta Alexa puanınızı yükseltmenize yardımcı olabilir. 

Sık ve doğru bir şekilde yapılırsa, makale gönderimleri Google, Yahoo ve MSN’de daha yüksek sıralamalar elde etmenize yardımcı olabilir. 

Web siteniz

Bu, web sitenize daha fazla hedeflenmiş ziyaretçi çekmeye yardımcı olacaktır. Makale Gönderme, sitelerinize kaliteli tek yönlü bağlantılar elde etmenin güçlü bir arama motoru optimizasyon taktiğidir. 

SEO uzmanları arasında bazı tartışmalar olsa da, çoğu makale gönderiminin ücretsiz tek yönlü bağlantılar oluşturmanın en iyi ücretsiz yöntemleri arasında olduğu konusunda hemfikir.

Makale gönderimi

Makale gönderimi, web sitenize tek yönlü bağlantılar alırken zamandan tasarruf etmenizi sağlar ve kanıtlanmış bir bağlantı kurma stratejisidir. 

Makalelerin Yazar Biyografisi bölümünde genellikle ikiden fazla bağlantısı olmamalıdır ve en iyi onay sonuçları için metinde html’ye izin verilmez. 

Makale yazımı ve gönderimi size yüksek kaliteli tek yönlü bağlantılar verebilir ve diğer SEO tekniklerine kıyasla daha yüksek bir sayfa sıralaması sağlayabilir.

Bu bağlantılar genellikle Google PR’nizi artırmanıza ve arama motoru sonuçlarındaki alaka düzeyinizi yükseltmenize yardımcı olacaktır. 

Muhtemelen farkında olacağınız gibi, sizin sitenize işaret eden bir web sitesinin PR’si, Google PR hesaplamalarında kendi web sitenizin değerini belirlemede rol oynar.

Burada Arama Motoru Sıralaması Sayfalarında yer kazanma şansınızı artırarak. Sayfa sıralaması düşük olan daha küçük dizinler de Google PR’nizi geliştirmenize yardımcı olabilir. 

Makaleler genellikle çok hızlı bir şekilde taranır ve çoğu durumda SE’lerde yalnızca birkaç gün içinde bulunabilir.

İyi bir kural

Gönderim yazılımı ile, zaman zaman güncellenmesi gerekebilecek yazılımdaki bir listeye dayalı olarak gönderimleri yönetmeniz gerekir. 

İyi bir kural, daha kapsamlı yazıyı kendi web sitenize koymak ve diğer web sitelerine gönderimler için daha kısa bir versiyon yapmaktır. 

Makale gönderme yazılımı, en iyi internet pazarlama araçlarından biridir. Makale gönderme süresini kısaltmaya yardımcı olabilecek birçok yazılım çözümü var.

Leave a Reply