Sihirle İlgili Gerçekler Gerçek Tedaviler Veya Madde Üzerindeki Zihin

GENEL

Binlerce yıldır, dünyanın her yerindeki medeniyetler, gerçekten şaşırtıcı başarılar elde etmek için manevi veya mistik güçlere olan inançlarına güveniyorlar. 

Modern tıp sahneye çıkmadan çok önce, sağlık sorunlarının çoğu geleneksel olarak herhangi bir sayıdaki paranormal kaynaktan bir doz maneviyat, vudu, büyücülük, astroloji veya psişik güç uygulanarak ele alındı. “Görünmeyen” dünyanın yardımı olmadan insan günü atlatamazdı. 

Modern Tıp

Elbette bu, modern bilimin mucizeleriyle aydınlanmadan önce “karanlık çağlar “daydı. Ama bugün insanlar için bu kadar uzun süredir bu kadar çok insan için işe yarayan şeylerle alay etmek akıllıca mı?

Ana akım

Ana akım dinin sıklıkla alay edildiği bir dünyada, paranormal, okült, sihir, psişik veya yeni çağ ilaçlarının gücüne inananlara gülmek çok kolaydır. Onları çoğu zaman, günümüzün moda Hollywood sahnesinin ve karşı kültürünün yanlış yönlendirilmiş sapıkları veya kör takipçileri olarak etiketleriz. 

Ancak insanlar olarak, yüz yüze olduğumuz birçok soruna gerçeği ve çözümleri aramak için kompozisyonumuza dahil edilmiştir. Ve kabul edelim ki, bugünün dünyası üstesinden gelmeye çalıştığımız günlük sorunlarla dolu… aşk, para, sağlıkla ilgili sorunlar, sadece birkaç isim. 

Hayat

Hayat, dünya çapında yardım arayan milyonlarca insan için zor bir mücadeledir ve sorunlarına sihir büyülerine dönerek çözüm bulmaktır. Sadece Ebay’e gidin ve aşk büyülerini veya büyüleri araştırın. 

Sorunlarınızı ortadan kaldırabilecek sonsuz bir medyum ve büyü tekerleği bulacaksınız. veya sadece birkaç dolara harika sonuçlar getirir. Komik mi sence? Daha iyi olur. Sorulduğunda, bu büyüleri satın alan çoğu insan size gerçekten çalıştıklarını söyleyecektir… ve çalışıyorlar.

Öyleyse, bir psişik tarafından gerçekleştirilen bir aşk büyüsü, bir ruh eşini, aşk partneri arayan yalnız bir insana nasıl çekebilir? Bu para büyüsü, gerçekten mücadele eden sekreterin iş terfisi ve maaş zammı elde etmesini sağladı mı? Peki komşumun sırt ağrısını iyileştiren şifa büyüsü ne olacak? 

İnançsızlar

İnançsızlar muhtemelen tesadüflere, bir çeşit mantıklı açıklamaya işaret edecek veya sonuçları sadece “madde üzerinde akıl” a atfedeceklerdir. 

Ancak psişik güçlere ve doğaüstü dünyaya inananlar aksini düşünüyorlar – ilgili manevi veya metafizik bir yardım eli olmalı.

Maneviyat, psişik fenomenler ve büyü yapma sanatı üzerine çalışmış, kendini kanıtlamış bir psişik ve doğaüstü bir uzman olarak, şahsen bunda göründüğünden çok daha fazlası olduğuna inanıyorum. 

Çoğu ana akım din, duanın gücünü manevi kaynaklardan kutsama, koruma ve iyilik almanın bir yolu olarak kabul eder. Tıp uzmanları bile artık bir bireyin inanç ve inançlarının yaşam kalitesini ve sağlığını iyileştirmede önemli bir rol oynayabileceğini kabul ediyor. 

Bununla birlikte, birçok doktor bütüncül ve alternatif ilaçların bazı faydaları olduğunu kabul edecek olsa da, psişik veya sihirli bir büyüden cevaplar aramaya alenen teşvik edecek birini bulmak için baskı altında olacaksınız.

İnsanları erdemlerini kolayca kabul etmekten alıkoyan bir falcıya, psişik veya büyücüye giderken her zaman bir damgalama olmuştur ve olacaktır. Bir endüstri olarak, psişik iş bu şüpheciliğin çoğunu kendisi getirdi. 

Psişik okumalar

Psişik okumalar, dolandırıcı sanatçılar veya karnaval falcıları için gece geç saatlere kadar uzanan gösterişsiz televizyon tanıtımları, medyumlar hakkında düşündüklerinde birçokları için akla gelen imgelerdir. 

Astroloji ve psişikle ilgili diğer reklamların, alt kısımda “yalnızca eğlence amaçlı” yazan küçük bir sorumluluk reddi beyanına bakın. Profesyonel güreş kadar sahte, değil mi? Pekala, hemen kabul etme.

Kötü bir ilişkiyi yeniden kurmak veya finansal özgürlük kazanmak için düzenli olarak para veya aşk büyülerini kullanan sandığınızdan daha fazla insan var. 

Ve bunlar, her kesimden veya yaşamdan, mesleklerden, gelir seviyelerinden, dini aidiyetlerden ve milletlerden insanlardır. Elbette, bazıları psişik dünyadan rehberlik ve yardım aramaya çok fazla güvenebilir, ancak çoğu okültün ölümcül inançlıları ve başka hiçbir şekilde sahip olmayacaklardı. 

Size bu büyülerin kendileri için işe yaradığını, hayatlarının zenginleştiğini ve harika bir şeyi kaçırmayı seçen aptal olduğunuzu söyleyecekler.

Bu büyüler gerçek mi?

İnsanlar bana her zaman soruyor, “Bu büyüler gerçek mi? Demek istediğim, kendi başıma yapamayacağım şeyleri gerçekten gerçekleştirebilirler mi?

“Büyüler yapabileceklerini iddia ettikleri şeyi yapabiliyorsa (aşk hayatını iyileştirebilir, daha fazla para çekebilir, kumarda daha iyi şanslar), o zaman cevap “Evet” olmalıdır. 

Yapması gerekeni yapan bir büyü gerçek olmalı. Elbette, olumlu bir bakış açınız varsa ve büyünün size gerçekten yardımcı olabileceğine inanıyorsanız yardımcı olur. 

Ama büyü sonuç veriyorsa, gerçek olması gerekir. İnananlar size, zihinlerini büyülerin ve ruhsal çözümlerin olanaklarına açmayı reddedenlerin, neyi kaçırdıklarını asla bilemeyeceklerini söyleyeceklerdir. 

Belki de “madde üzerinde akıl” deneyimleyenler inanmayanlardır, sadece zihniyetleri inanç ölçeğinin diğer ucunda dar bir şekilde sabitlenmiştir.

Neden dünyanızı görebileceğiniz ve dokunabileceğiniz birkaç şeyle sınırlayasınız? Sonuçta, gördüğünüz şey her zaman elde ettiğiniz şey değildir.

Leave a Reply