İstediğiniz Şeyleri Nasıl Görselleştirebilirsiniz?

GENEL

Görselleştirme, istediğiniz şeyi çekmek ve güzelleştirmek için en güçlü araçlardan biridir. Yine de çok az insan nasıl düzgün bir şekilde görselleştirileceğini biliyor. 

Doğru teknikle, öğrendiklerinizi tam olarak uygulamanızı sağlayan, istediğiniz şeyi başarılı bir şekilde çekmede olağanüstü sonuçlar görmeye başlayabilirsiniz.

Önce her zaman görselleştiriyorsunuz. Farkında olmayabilirsiniz ama her zaman zihninizde imgeler uyandırırsınız. 

Birisiyle telefonda konuşurken, aklınızda size söylediklerini en çok on kez görmeye çalışıyorsunuz. Ayrıca derin düşünceye daldığınızda da görselleştiriyorsunuz. 

Borcunuzu ödemekten endişe duyduğunuzda veya hayatınızı gerçekten nasıl yaşamak istediğiniz konusunda endişelendiğinizde, aynı zamanda ne istediğinizi de görselleştiriyorsunuz.

Ancak zor olan kısım, istediğiniz şeyleri gerçekten çekmek için bu yaratıcı gücü kullanmaktır. Burası birçok insanın korkunç şekilde yanlış gittiği yerdir.

İşte görselleştirmenin en etkili yolunu anlamanıza yardımcı olacak harika bir test

En son ne zaman derin düşündüğünüzü düşünün. 

Şimdi bunun nasıl bir his olduğunu hatırlamaya çalışın. 

O zamanı hatırlayabilirseniz, içinizin derinliklerinde olduğunuzu fark edeceksiniz. 

Hiç kimsenin veya herhangi bir şeyin farkında değildiniz ve kendinize görselleştirmenize izin verirken, deneyimi gerçekmiş gibi yaşadığınızı açıkça hissedebiliyordunuz. Görselleştirmenin gücü budur.

İnsanlar her zaman istediğim şeyleri nasıl görselleştirebilirim diye sorduklarında, onlara istemediğin şeyleri görselleştirdiğin şekilde söylüyorum. 

Endişeli ve korkulu hissettiğinizde, bu görüntülerle kendinizi içsel zihninize kilitlediğinizi görürsünüz. Diğer olasılıkları gözden kaçırırsınız ve eğer başınıza gelen bir şeyse, o zaman tüm duygularınızla yeniden tüm ayrıntılarıyla yeniden yaratırsınız.

İstediğiniz şeyleri yaratmaya çalışırken kendinizi tam duygulara kaptırmaya çalışın. Pek çok düşünce dikkatinizi dağıtabilir, ancak zihninizi istediğiniz şeye yönlendirirseniz, zihniniz bu düşünceyi tutacak şekilde eğitilecektir.

Gerçekten zor zamanlar geçirirseniz görselleştirme yeteneğinizi büyük ölçüde güçlendirebilecek birçok araç ve teknik vardır. Doğru tekniği uyguladığınız sürece yaratmak istediğiniz herhangi bir zihinsel görüntüye aşırı bir manyetizma ekleyebilirsiniz.

Leave a Reply